Bizi Sosyal Medya Adreslerimizden Takip Ederek Gelişmelerden Haberdar Olabilirsiniz

Pazartesi-Cuma 09:00-18:00

Neden Aden Ofisten Hizmet Almalıyım?

Aden ofis basit bir şekilde ofisinizi kurarken, işinizde ve iş süreçlerinde yanı başınızda olacak uzman destek kadrosu ile birbirinden farklı imkanlar sağlayan aynı zamanda da kullanıcılarına ortak ofis hizmeti sunan bir sanal ofis sistemidir. İsterseniz konuya geçmeden önce sanal ofis nedir ona bakalım.

SANAL OFİS NEDİR?

Sanal ofis küçük ve orta çaplı işletmelerin, freelancer ve home ofis çalışanlarının sıkça tercih ettiği bir ofis kiralama sistemidir. Sanal ofisler ofis kiralarının artması, birçok hizmeti bünyesinde barındırması sebebiyle tercih eden müşteri potansiyeli gün geçtikçe artan bir sistemdir. Sanal ofisin bir diğer güzel imkanı ise yasal olarak ofisiniz olarak gösterebilmenizdir.

HANGİ HİZMETLER VERİLMEKTEDİR?

Aden ofiste sanal ofis, toplu şekilde çalışabileceğiniz ortak çalışma alanları, hazır ofisler, insanlarla kaynaşabileceğiniz sürekli etkileşimde olabileceğiniz sosyal alanlar, mali danışmanlık hizmetleri, hukuksal konularda dilediğiniz gibi danışabileceğiniz ve hizmet alabileceğiniz destek alanları, girişimcilik, dijital pazarlama ve sigortacılık gibi hizmet alabileceğiniz birçok platform bulunmaktadır.

KİMLER SANAL OFİSLERDE ÇALIŞMAYI TERCİH EDİYOR?

Daha çok küçük ve orta çaplı işletmelerin yanında, internet üzerinden çalışan freelancer çalışanları, home ofis çalışıp  ev ortamından bunalan ofis deneyimi yaşamak isteyen kişiler, hem çalışıp hem sosyalleşmek isteyen kişiler, bunların yanında ofis kiralarının yüksek olması sebebiyle ofis kiralamak istemeyip kendi ofisi varmış gibi hizmet almak isteyen ve daha bir çok serbest meslek yapan kişiler kullanırken ofis maliyetini düşürmek isteyen firma ve şirketler tarafından da tercih edilmektedir. Her geçen gün bu ofisleri tercih eden kişi sayısının arttığını da belirtmek gerekir tabiki.

NEDEN ADEN OFİS?

Uzun süredir ticaretin içinde olun ya da sıfırdan yeni başlayın, rakiplerinizden bir sıfır önde olmanızı sağlayacak alt yapısı ile Aden ofis sizlere birbirinden yenilikçi yaklaşımlarıyla sizi her zaman bir adım önde tutacaktır. Size sağlayacağı prestijli iş adresi ile sizi birbirinden karmaşık işlemlerle uğraşmak zorunda bırakmadan, ayrıntılara takılmadan işinize odaklanmanızı sağlayacak. Posta ve kargo alıp verme durumunuzda sizi uğraştırmadan takibini yapıp sizi bunlarla uğraşmak zorunda bırakmayacak. Kurumsal görünmeniz için isterseniz telefon hat tahsisi yaptırabilirsiniz. Ücretsiz internet alt yapısı ile hızınızı kesmeden işinize odaklanmanızı sağlayacak. Kalabalık çalışmak istediğiniz ya da toplantı yapmanız gereken durumlarda size sunacağı ortak çalışma alanları ve toplantı salonları ile kendi ofisiniz gibi hissettirecek, yorulduğunuz anda ise sosyal alanlarda dilediğiniz gibi vakit geçirip dinlenmenizi sağlayacak imkanları sunmaktadır. Hukuksal anlamda sorunlar yaşadığınız zaman hukuk bürolarını dolaşmadan ayağınızın ucunda size sağlanan hizmet ile gerekli bilgiyi almanızı sağlayacak. Çağrı karşılama ve aktarma hizmeti ile müşterilerinize profesyonel bir iş hayatı deneyimi sunarken sizi de uğraşmanız gereken birçok detaydan kurtaracak. Bu saydığımız hizmetlerin de size en ekonomik şekilde ulaşacağını da varsaymamız gerekirse sizi de bünyemizde görmemek için hiçbir engelimiz kalmıyor.

Ön Başvuru Formu